Сигнал № 0000519 / 07.09.2018
Статус: изпратен

Неправилно паркиране

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежедневно преминаването покрай блоковете 17 и 18 по продължение на улица Иван Абаджиев та чак до края на детската градина по тротоара от към страната на блоковете е затруднено, а често и невъзможно поради многобройните спрели коли на тротоара (въпреки знака за забранено паркирането и престоя). Преминаването по тротоара на деца, майки с колички и възрастни понякога е немислимо и невъзможно. Моля компетентните органи да поставят препятствия (колчета или нещо друго) които да не допускат качването на тротоара (по цялото му протежение) на автомобили.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:315320MD-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари