Сигнал № 0005122 / 09.07.2024
Статус: изпратен

Дълбока дупка на ул. Баба Илийца

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Има дълбока дупка на ул. Баба Илийца,до бл.25,точно преди детската градина.Сутрин целият квартал излиза по тази улица и дупката затруднява движението на автомобилите и е предпоставка за ПТП.
Моля да бъде запълнена в най-кратки срокове.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:508838AU-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари