Сигнал № 0005115 / 08.07.2024
Статус: изпратен

Пешеходен светофар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, пиша ви във връзка с необходимостта от поставяне на пешеходен светофар на пешеходната пътека на търговски център Княжево. Пресичането там е изключотелно опасно за пешеходците, колите доста често карат с превишена скорост и много рядко спират, за да пропуснат пешеходците. Отделно на това постоянно кара по трамвайните релси и е въпрос на време да стане инцидент
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:650981FR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари