Сигнал № 0004953 / 10.05.2024
Статус: изпратен

Съмнителна дейност на мигранти и системно вдигане на шум през нощта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, живея в София, жк Дианабад, бл.37, ет.3, ап.7. В апартамент 11 на същия блок, който се намира над моя апартамент, от около година и половина живеят под наем мигранти от арабски произход, като техния брой, самоличност и страна на произход не са известни, включително на домоуправителя на блока. Няколко пъти всяка седмица, през нощта се чива как пристигат хора във въпросния апартамент и започват да влачат мебели, да чукат и да вдигат шум, който пречи. Това става между1 и 4 часа през нощта. Моето впечатление е, че през нощта идват хора, които да пренощуват. Правила съм опит веднъж да комуникирам с един от хората, които живеят там и той твърдеше че говори само арабски, а вътре се виждаха гъсто наредени легла, около 6 в едната стая, а има още 3 стаи. Притеснена съм от това, което се случва не само заради шума, но и защото не знам какви са тези мигранти, законни ли са и със законни дийности ли се занимават. Самият факт, че шум през деня няма почти никакъв, а само през нощта има признаци на някакъв живот ме навежда на мисълта, че тези хора се крият или крият това, което правят.В редките случаи, когато виждам накой да излиза от там, това са винаги различни хора. Надявам се МВР да установи самоличността и законността на тези хора и на това, с което се занимават.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:331567MV-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари