Сигнал № 0000470 / 06.08.2018
Статус: изпратен

Детска площадка в окаяно състояние

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Детската площадка се намира в кв.Княжево, в градинката на спирка Райска градина.Съоръженията са счупени,в окаяно състояние,ръждясали и са много опасни за игра за децата живеещи в района и застрашават тяхната безопасност.Всекидневно стават инциденти.Освен всичко изброено разпадащата се рампа е убежище на бездомни хора,събират се хора злоупотребяващи с алкохол и наркотични вещества.Надявам се да бъде обърнато внимание от отговорните лица,площадката да бъде приведена във вид отговарящ на безопасността и комфорта на децата играещи на нея.Очаквам бърза реакция по поствения казус,защото е въпрос на време да стане по сериозен инцидент.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:288600LP-NC
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари