Сигнал № 0000468 / 06.08.2018
Статус: изпратен

опасни, единични, неорязани дървета в непосредствена близост до път и сграда

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте! Собственик съм в сграда намираща се в к.к. Пампорово (Роял Хаус) и искам да изразя притеснението си, споделено от останалите собственици, относно опасни, близостоящи до пътя и до сградата високи и големи борове, които застрашават сигурността и целостта, както на сградата, така и на преминаващите по пътя хора и/или спрени коли. Апелирам незабавно да се вземат мерки по отсраняването конкретно на тези дървета, с цел да се избегнат бъдещи щети по сградата, както вече два пъти се е случвало в миналото, когато бяха засегнати веднъж покрива и втори път фасадата, в резултат на паднали борове, които бяха в непосредствена близост. Недопустимо е 100-годишни надвесени над пътя единични дървета да стоят неорязани. Има пряка опастност освен за сградата, но и за преминаващите по пътя хора. Нека да не се повтарят фатални инциденти от миналото на затиснати хора и коли от паднали дървета, като последният такъв инцидент беше от 2004.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:819958NP-NC
Насочен към: Община Смолян
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари