Сигнал № 0000040 / 16.02.2018
Статус: получил отговор

Строители работят без каски на строеж срещу бизнес парка в Младост

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Не строеж, който приблизително се намира на мястото, което е оградено с червено на картата, не се спазват правилата за сигурност на строителните работници, които работят без предпазни каски.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:395809ON-NC
Последователи: 1
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
26.02.2018
Изпълнителна агенция "Главна инспекция по труда"
писмо с вх. № 18018904 от 20.02.2018 г.
 

Коментари

galabovab ( преди 3 години )

Същото се случва и в Манастирски ливади, ул. Бяло поле 16. Обектът е необезопасен, работниците също. Най-вероятно някой трябва да пострада, не дай си боже, за да може институциите да излезат за малко от дълбоката летаргия, в която са изпаднали.
1 - 1 от 1