Сигнал № 0003591 / 24.01.2023
Статус: изпратен

Липса на статут и нерегламентирано използване на съоръжения!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Фирма "Макси Ко 2012" ЕООД гр. Добрич използва компресиран природен газ при дейността си в обществена пералня "Ägenta" ,намираща се на адрес гр. Добрич ул. "Поп Богомил" № 6 / бившо предприятие "Бряст"/,без да е изградена и регистрирана газова инсталация по изискване на наредбата. Това продължава вече около 10 години,въпреки проверките от страна на ИДТН гр. Варна. Не са спазени и всички други изискванията за обект о 1 /първа/ група!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:356786MZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари