Сигнал № 0003586 / 24.01.2023
Статус: изпратен

Разбит тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Тротоарът пред бл. 140, ул. Александър фон Хумболт 38 е в ужасно състояние, особено в един от участъците му (вход А), което затруднва преминаването му, постоянно събира локви, боклуци и с изминаване на времето плочките по него стават все по-разбити и с големи разминавания (между тях и в нивата им). Липсват бордюри откъм улуцата и откъм зелените части.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:050598UT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари