Сигнал № 0003583 / 23.01.2023
Статус: изпратен

Неработещо улично осветление в кв. "Дядо Дянко"

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Искам да подам сигнал за неработещо улично осветление по бул. "3-ти март". От пешеходната пътека пред хотел МАК до следващата пешеходна пътека в посока БКС няма улично осветление. Крайно неприятно е за работещите втора и нощна смяна в близкия завод. Да вървиш по разбития тесен тротоар там в неописуема тъмница, е ужас. Факт е и изобщо липсата на осветление в улицата, водеща към трите високи блока в този район. Надявам се да бъде поправено скоро!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:249468NR-NC
Насочен към: Община Габрово
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари