Сигнал № 0000346 / 14.06.2018
Статус: получил отговор

Изоставена кола на ул. Найден Геров 31 рег. номер В8695КТ

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставена кола на ул. Найден Геров 31 рег. номер В8695КТ
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:323413TV-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
14.06.2018
mitko9008
Редакция адресът е Добри Войников 6
Редакция адресът е Добри Войников 6
02.07.2018
Община Варна
pismo 483






Коментари

mitko9008 ( преди 5 месеца )

*** адресът е Добри Войников 6
1 - 1 от 1