Сигнал № 0000338 / 12.06.2018
Статус: изпратен

Според наредба от 2007 всички кабели трябва да са под земята

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
ул. Добри Войников 33 опасни кабели
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:895948KW-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари