Сигнал № 0000033 / 13.02.2018
Статус: получил отговор

Практика е водачите в столичния градски транспорт да пушат в кабините на автобусите

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Както се вижда на снимката, до водача има "мокър пепелник", който представлява пластмасова чаша с вода и фасове в нея. По съдържанието на "пепелника" може да се направи обосновано предположение за какво се ползва и кой го използва. И понеже всеки е невинен до доказване на противното, моля Столична регионална здравна инспекция, да извърши проверка.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:534094JQ-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
09.03.2018
Столична регионална здравна инспекция
signal SN:534094JQ-NC
 

Коментари

citizen ( преди 3 години )

Нямам възражения по отговора от СРЗИ, който си позволявам да направя публично достояние на това място: https://drive.google.com/file/d/1oribwWTqPAmZK28v_Q0LJQG12a9BL46H/viewС този сигнал не целях да бъде наказан някой, а да се извърши проверка, която да има превантивен ефект занапред, спрямо този водач. А и не само по отношение на него, а и на другите, които си позволяват да нарушават забраната за тютюнопушене в превозните средства от обществения транспорт.Друго е, когато знаеш, че нарушението ти може да не остане незабелязано следващия път, когато е възможно да бъдеш "хванат в крачка" и вече да си понесеш съответните санкции. Стига разбира се да не са като в този случай: https://***.dnes.bg/obshtestvo/2018/02/13/pusheshtiiat-vatman-kysmetliia-7-leva-globa-i-zabelejka.367861 Ако ще са такива, всичко се обезсмисля.
1 - 1 от 1