Сигнал № 0003259 / 21.09.2022
Статус: изпратен

Опасен стълб

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Опасен и почти паднал стълб (може би от улично осветление), намиращ се на ул. Незабравка 21, до ОУ "Ангел Кънчев".

Моля за неговото подновяване/премахване.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:299047NK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

varna_signal ( преди 4 дни )

Стълбът вече е премахнат. Благодаря за бързата реакция.
1 - 1 от 1