Сигнал № 0003256 / 21.09.2022
Статус: изпратен

Опасен тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Сигнализирам за опасен тротоар в район Красно село, кв. Борово, ул. Борово 43. Информирам Ви, че тротоара е разрошен и предтавлява опасност за живущите в кватрала. Ежедневно получаваме оплаквания от страна на живущите и преминаващите.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:705898FW-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари