Сигнал № 0003252 / 17.09.2022
Статус: изпратен

Незаконно Сметище с Незаконна Къща.

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте значи Близо до работата ми има Незаконно Сметище и се чудех ще може ли да направите нещо по въпроса до скоро не беше толкова Много и там има един Изкоп и от другата страна до Електропровода има Незаконна Къща с Цигани от както се нанесоха се трупа с Боклуци в това Незаконно Сметище ако може примерно да ги Настаните Другаде да Живеят и да им намерите Работа да се Издържат че виждал съм ги само Боклуци да мъкнат не знам Защо и а се премахне това Сметище ще е Добре да се разчисти, мястото се намира на Бул. Цариградско Шосе Номер 170 там има една Табела където сочи към Euro Alliance както завиете на дясно към Euro Alliance там има Две Предприятия едното е Euro Alliance а другото е Хидростроителство ООД София Близост до двете Предприатия Благодаря Предварително.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:037454WI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари