Сигнал № 0003250 / 15.09.2022
Статус: получил отговор

незаконни кошери

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В град София, кв.Редута, ул"Попова Шапка"41, се отглеждат пчели при неподходящи условия както за самите кощери така и за живущите в съседните жилищни сгради. Има хора с алергии (аз включително), деца, домашни любимци - които са изложени на риск.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:070281FU-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
11.11.2022
Столична община - Район "Слатина"
SN:070281FU-NC
По сигнал незаконни кошери
Коментари
Няма коментари