Сигнал № 0000325 / 05.06.2018
Статус: получил отговор

Изоставена кола

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставена кола пред блок 53 на Ж.К Чайка
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:661844XO-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
13.06.2018
Община Варна
pismo 438









17.07.2018
mitko9008
Статус на сигнала
Здравейте,

Вече повече от месец от както получих отговор на сигнала колата все още се намира на същото място.
17.07.2018
mitko9008
Отмяна на предишен отговор
Грешен отговор на сигнал
Коментари

mitko9008 ( преди 5 месеца )

Колата е вдигната.
1 - 1 от 1