Сигнал № 0000324 / 05.06.2018
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставена кола пред блок 61 на Васил Друмев
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:041532JW-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
13.06.2018
Община Варна
pismo 439








07.07.2018
mitko9008
Колата все още заема паркомястото
Колата трябваше да бъде вдигната до 28.06.2018 според отговора, който получих, но не е.
12.07.2018
Община Варна
pismo 532





Коментари

mitko9008 ( преди 5 месеца )

Колата трябваше да бъде вдигната до 28.06.2018 според отговора, който получих, но не е.
1 - 1 от 1