Сигнал № 0003163 / 08.08.2022
Статус: изпратен

Счупени антипаркинг колчета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Антипаркинг колчетата при ментростанция Ж. Кюри са бутнати, огънати от удара и пречупени. Прилагам снимка.

С уважение,
Зорница Стоянова
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:162841EO-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари