Сигнал № 0003162 / 08.08.2022
Статус: получил отговор

незаконен строеж

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля да извършите проверка на адрес гр. Банкя, ул. Сливница №7 относно законност на съществуващи постройки лятна кухня и барбекю.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:435074AR-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
09.08.2022
Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК)
SN:435074AR-NC
Уважаеми дами и господа, вашият входящ номер е СО-1733-10-547. Хубав ден!
26.08.2022
Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК)
писмо
Уважаеми госпожи и господа, приложено, изпращам отговор. Хубав ден! Деница Костова Главен експерт +359 2 91 59 100, e-mail: Denitsa.Kostova@dnsk.bg web: www.dnsk.bg Дирекция за национален строителен контрол София 1606, бул. Христо Ботев № 47
Коментари
Няма коментари