Сигнал № 0003158 / 07.08.2022
Статус: изпратен

Глутница

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Днес 8.30 вечерта неделя исках да се разходя до парка и още в двора бях до вратата и забелязах на улицата куче. То е от онази глутница от 7 кучета, която се отглежда на ул. Студен кладенец 13 а - между 11 и 13.
Отглеждат ги сем. Тоневи. Даниела Стаменова е живяяла с Велин Тонев до смъртта му.
Даниела Стаменова инвалида с ампутираните два крака, майка на Кирил.
Това са единствените кучета, които се измъкват докато излиза стопанина и не ги връща.
Нееднократно са ме нападали през десетилетията.
Преди два месеца в неделя 4 ч. следобед се спуснаха да ме ухапят кучетата и ме хапаха. Скъсаха ми адидаса. Чудих се къде да се скрия и се скрих. Но редно ли е?!
Изпращат минувачите до домовете им на съседните улици. Не знаех откъде излизат. Вървиш си без да ги дразниш се спускат да хапят. Нямам навика да се отнасям лошо към което и да е куче на улицата. Да са бездомни достатъчно ги измъчва, че и аз да се гавря с тях. Какво ще спечеля?! като се гавря с някое бездомно куче, което няма да ме ухапе.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:481374CI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари