Сигнал № 0002959 / 12.05.2022
Статус: изпратен

Улица в много лошо състояние

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Сигнал за улица в много лошо състояние - Митрополит Панарет в кв. Сухата река, особено в участъка между номер 10 и 14.
Асфалта на улицата е тотално разбит, множество големи дупки, камъни. Вдига се много прах. Поради това всички коли минават по чисто новия тротоар и така ще разбият и него.
Има нужда от спешен ремонт на улицата.
Моля за незабавна реакция от институциите. Очакваме отговор!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:269001IL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари