Сигнал № 0002956 / 11.05.2022
Статус: изпратен

Неподрязана растителност по тротоара на ул.Екзарх Йосиф до поликлиниката

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Тротоара покрай поликлиниката е непроходим, поради прорастнали храсти, което налага пешеходците, главно ученици, да слизат на пътното платно, рискувайки да бъдат блъснати.
Подавам неколкократно сигнал, но отговор и резултат няма.
Пълна безотговорност на отговорните органи.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:372964QH-NC
Насочен към: Община Кърджали
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари