Сигнал № 0002753 / 17.01.2022
Статус: получил отговор

Автомобилна аларма не спира от месец

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Повече от месец алармата на автомобил не спира да ни тормози. Включва се през 1 час, дори и през нощта, като пречи на съня ни. Пробвахме с бележки, говорихме със собственика с обещание от негова страна, че ще я закара на ремонт, но за сега нищо не е направено. Моля за помощ да се направи нещо по върпоса.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:696763FP-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
21.01.2022
Столична община - Район "Искър"
Сигнал код: SN:696763FP-NC
До екипа на Онлайн платформа HelpBook.info Уважаеми госпожи и господа, Приложено Ви изпращам отговор /в прикачения файл/ на сигнал до администрацията на СО-район "Искър". Код на сигнала: SN:696763FP-NC С уважение, Сийка Терзиева ст. експерт "Екология" Pайонна администрация "Искър"-СО
Коментари

smar7 ( преди 3 месеца )

Автомобилът е сив голф с номер ЕН 1046 КТ, спира в близост до 272 блок в Дружба 2 на ул. Ханс Кристиян Андерсен
1 - 1 от 1