Сигнал № 0002737 / 08.01.2022
Статус: изпратен

Автомобили пакрирани на детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Системно паркирани автомобили на детската площадка и зелените площи в карето на блокове 405, 406. 407 Дружба-2
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:107636JC-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари