Сигнал № 0002653 / 24.11.2021
Статус: изпратен

Черен и задушлив пушек от комин на къща

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. Зайчар 133, се намират 2 къщи, като от къщата на втора линия ежедневно се наблюдава черен пушек от комин, който има неприятна миризма и замърсява допълнително въздуха в района.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:192111PA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари