Сигнал № 0002597 / 19.10.2021
Статус: изпратен

Опасно пропадналата тротоарна част

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пиша Ви, за да сигнализирам за опасно пропаднала тротоарна площ пред бл. 54, вх А в ж.к. Банишора (до 7 ДКЦ). В резултат на некачествено положената почвена подпора плочките на тротоара са пропаднали на места, а на други те липсват. Шахтата е на сантиметри над останалата настилка, което прави отводняването при проливни дъждове и сняг невъзможно. Напоследък зачестиха инцидентите с възрастни хора, които се препъват в големите неравности. Настоящата ситуация създава огромна опастност от счуване на крак,падания и др. наранявания,особено в тъмната част на денонощието.
Инфраструктурата в никакъв случай не е подходяща за възрастни хора, майки с колички и хора в неравностойно положение.
Моля за спешно отношение по въпроса!
Прилагам и снимки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:480890RA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари