Сигнал № 0002591 / 17.10.2021
Статус: изпратен

ОПАСНА НАВОДНЕНА ЕЛ.ШАХТА И НАВОДНЕНИ ПОМЕЩЕНИЯ

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пропаднала алея до бл 132 в Люлин 10 ,срещу девета пожарна.
При дъжд ,пропадналата част се пълни с вода /около 15 кв.м./ наводнява Ел.шахтата и стига до ръба на Ел.таблото- на снимката се виждат мокрите следи останали от няколко дни.

Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:285581AP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари