Сигнал № 0002570 / 08.10.2021
Статус: изпратен

Всекидневна опасност за малки деца!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Вече една година чакаме ремонт на площадката през входа на детска градина! Пред вход на столичната детска градина "Брезичка" -филиал в блок6 в кв"Белите брези" има разбита площ с огромна дупка! През дупката се вижда,че цялата площ е подкожушена и е въпрос на време да се срути цялата! Децата влизат и излизат в "индианска нишка", защото всички виждаме опасността! Поради същото учителите са принудени да не извеждат децата за игра!! Децата стоят затворени вътре заради немърливостта на общината!!! Сигнали се подават от една година и от родители и от самата детска градина. Служители са идвали да "огледат" дупката през пролетта и оттогава нищо не се е случило! Цялата площадка е подкожушена и това се вижда с просто око!

Отново чакаме нещастен случай с деца в иначе квартал с добро име! Отново ще констатираме ,че е по лесно да рискуваме живота на децата,отколкото да се поправи 40 кв.м. равна площадка?!?!

Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:088973QR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари