Сигнал № 0002568 / 06.10.2021
Статус: изпратен

Рампа за паркиране (на пътната настилка)

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На 03.10.2021 г. живущите на адрес: гр. София, кв. Гео Милев, ул. Манастирска №56 (къща) са изградили рампа за изкачване на тротоара между пътната настилка и бордюра без наличие на гараж или паркомясто наблизо. С поставени пластмасови бутилки от тях, вече 4 ден се ограничава паркирането на други коли, освен на собствениците на имота (Марастирска №56).
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:799192WN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари