Сигнал № 0002559 / 28.09.2021
Статус: изпратен

Агресивни кучета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Около блока ми от три месеца се навъртат злобни кучета, които нападат хората от блока!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:064445DP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари