Сигнал № 0002529 / 14.09.2021
Статус: изпратен

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Автомобила се намира на паркинга на бл.,, Шабла".
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:045250EE-NC
Насочен към: Община Русе
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари