Сигнал № 0002370 / 01.07.2021
Статус: получил отговор

Пропадане на част от тротоар и пътно платно

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
През 2020г "Софийска вода" АД извърши ремонт на канализацията на ул. 5042, пред вх. Г, бл. 114 в ж.к. Дружба 1, след който се образува пропадане на разкопания участък, който обхваща част от пътното платно и тротоара и стига непосредствено до сградата. Дружеството извърши частични дейности по възстановяване на нивото на пътната настилка и тротоара, но неуспешно. При валеж се събира вода на пътното платно, която не се оттича, а тротоара остана деформиран. Има и образувана дупка до сградата.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:525568WV-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
14.09.2021
Столична община - Район "Искър"
SN:525568WV-NC
Пропадане на част от тротоар и пътно платно - бл.114
Коментари

Genoveva.Lazarova ( преди 1 година )

Последното изображение не е свързано с подадения сигнал. Прикачено е по погрешка, вместо снимка на пътното платно.

Genoveva.Lazarova ( преди 1 година )

Последното изображение не е свързано с подадения сигнал. Прикачено е по погрешка, вместо снимка на пътното платно.
1 - 2 от 2