Сигнал № 0002324 / 02.06.2021
Статус: изпратен

Кастрене на черница

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, пиша Ви в качеството си на управител на етажна собственост с адрес в. Фондови жилища бл. 212 вх.Г Имаме нужда от кастрене на черница намираща до входа на гореспоменатия адрес. Не е кастрена от много години, клоните са огромни, удрят по прозорците на апартаментите, цапат и затъмняват.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:485207ZG-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари