Сигнал № 0002318 / 31.05.2021
Статус: изпратен

Улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В жк.Люлин 2 ул.Георги Икономов пред блок 209 и бл.203 уличното осветление не работи от два месеца през ноща е ужасна тъмица.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:559756ND-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари