Сигнал № 0002152 / 13.04.2021
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил без регистрационен номер

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставен автомобил Renault без регистрационен номер е паркиран на ул. "Кадемлия", срещу номер 18 (https://goo.gl/maps/cutZBpeci7w4vKHb7).
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:464671QV-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
27.04.2021
Столична община - Район "Слатина"
Автомобили с изтекъл технически преглед - код на сигнала: SN: 158148LH-NC,SN: 475332GT-NC,SN: 1464671QV-NC,
Здравейте, Моля вижте прикачения файл! Поздрави, Район Слатина
Коментари
Няма коментари