Сигнал № 0002092 / 26.03.2021
Статус: получил отговор

Паркиране на тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Авомобил KIA с регистрационен номер СО6877СМ системно паркира на тротоара на ул. "Юндола" , номер 27, сещу посоката на движение. Улица "Юндола" е еднопосочна. Координатите са: https://www.google.com/maps/place/42%C2%B041"44.8%22N+23%C2%B021"34.7%22E/@42.695764,23.3595583,75m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d42.6957647!4d23.3596257.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:190698KE-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
08.04.2021
Столична община - Район "Слатина"
Нерегламентирано паркиране на тротоара на ул. "Юндола"- код на сигнала: SN: 190698KE-NC
Здравейте, Моля вижте прикачения файл! Поздрави, Район Слатина
21.04.2021
Столична община - Район "Слатина"
Акстър Офис нов документ Към Вх-3257-[3]
ДОКУМЕНТ
Коментари
Няма коментари