Сигнал № 0002016 / 01.02.2021
Статус: изпратен

Паркиране на детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От два дни автомобил с регистрационен номер М0399ВТ е паркиран върху новоизградената детска площадка пред блок 006 в квартал Люлин 1. Моля да се предприемат мерки за допълнително поставяне на още две ограничителни колчета така, че да не се допуска влизане на автомобили в територията на детската площадка, което е ежедневие. Благодарности на община Люлин за бързата реакция и изграждането на самата площадка!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:139066DD-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари