Сигнал № 0001816 / 15.09.2020
Статус: изпратен

Опасен мост

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Мостчето в парка срещу басейна Дианабад е в предаварийно състояние. Средната опора се е изместила с около метър по посока на течението и се е наклонила в западна посока. Мостът не е обезопасен, по него минават хора и може да падне всеки момент. Изисква незабавни действия, за да няма жертви.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:689066IH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари