Сигнал № 0001815 / 15.09.2020
Статус: изпратен

Дупка в платно на ул. "Боряна" 52 А

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На пътното платно на ул. Боряна 52 А, точно пред входа на гаража има дупка с диаметър около 30 см и дълбочина повече от метър, Изглежда, че голям участък под нея е кух. Моля за бърза реакция преди да са пострадали хора и/или абтомобили.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:191935PP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари