Сигнал № 0001812 / 12.09.2020
Статус: изпратен

Замърсена от строежите улица Горски дух

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Улица Горски дух е особено мръсна и прашна от строежите и камионите, които минават. Строежите по улицата не мият камионите си, не чистят улицата, в резултат на което се вдига огромен облак прах от всеки камион. Живеят малки деца по улицата, които са принудени да дишат този прах.

Моля да се направи спешно проверка и да се глобят извършителите, както и да се изчисти улицата възможно най-бързо.

Благодаря,
Живущите на ул. Горски дух
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:482960KR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари