Сигнал № 0001804 / 08.09.2020
Статус: изпратен

Улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В кв. Горна баня на улици: Софийска панорама,Венец и Здравец ,вече близо месец НЯМА улично осветление ,лампите не светят .
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:883990XL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари