Сигнал № 0001797 / 03.09.2020
Статус: изпратен

опасни канализационни шахти

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
кв.Хиподрума м/у улици Добри Христов и Видлич бл.141 откъм откъм страната на гаражите две канализационни шахти, едната без бетонен капак, а другата със счупен капак .С опасност за хора и автомобили
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:229134EN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари