Сигнал № 0001745 / 27.07.2020
Статус: изпратен

Изоставен автомобил, Цветен квартал

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставен автомобил, Цветен квартал
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:356752XX-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари