Сигнал № 0001744 / 25.07.2020
Статус: изпратен

Неправилно паркиране на улица Баба Виде

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежедневно на тротоара до хотел Акорд на ул. Баба Вида паркират бусове, които са там през целия ден и е невъзможно да преминеш с детска количка. Лично мое мнение е, че ако има Зелена Зона за паркиране в квартала ще е най-добрия вариянт. Радвам се, че изчезнаха гаражите и, че тротоара до една степен на ул. Баба Вида е подновен, но на ул. Спас Гинев положението е плачевно. Колите паркират на тротоара също и няма къде са се движиш освем по улицата. Благодаря ви.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:830608AT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари