Сигнал № 0001742 / 25.07.2020
Статус: изпратен

Премахната детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте
Преди известно време подадох сигнал, че пързалката и люлката пред бл.18, вх.В кв.Левски В са счупени и опасни.
Дойдоха някакви хора и ги премахнаха.
Въпросът ми е ще бъдат ли заменени с нови?
Благодаря.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:640887JT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари