Сигнал № 0001741 / 25.07.2020
Статус: изпратен

Голямо куче без повод, намордник и агресивен собственик

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Бих желал да подам сигнал срещу собственик разхождащ агресивната си немска овчарка без повод, без намордник и без какъвто и да е надзор, която за трети път напада мен и моето куче. Собственикът се отнася безгрижно като не приема никакви мерки да хване агресивното си куче с име Неро и също така се отнася агресивно самият той към мен и други собственици на кучета в квартала. Подвизават се в градинките в кв.Борово между бл.8 и бл. 13. Бих желал да бъдат предприети мерки срещу собственика преди агресивното му куче да нападне някое от децата, които си играят в градинките, както напада и собственици като мен разхождащи кучето си на повод.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:554651NP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари