Сигнал № 0001734 / 22.07.2020
Статус: получил отговор

Изгнил дънер на дърво застрашава минувачите

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Става дума за старо орехово дърво, високо повече от 10 метра, с изгнил дънер, което го прави опасно да падне. Дънерът е изгнил на височина от около 2 метра и в него може да се побере човек с нормално телосложение. В близост е до ограда на къща със зеленчукова градина, където се трудят 4-ма души, както и до улицата, по която преминават МПС-та и хора.

Местоположението на дървото е до изоставен кладенец вляво след имот на ул. Елховска 7Б, кв. Долни Бакойци, гр. Габрово.

Благодаря за вниманието!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:635103CB-NC
Насочен към: Община Габрово
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
24.07.2020
Община Габрово
RE: HelpBook.info - Изгнил дънер на дърво застрашава минувачите...
Здравейте, сигналът Ви е заведен в деловодството на Община Габрово. Можете да видите входящия номер и кода за достъп в прикачения файл. Успешен ден! Община Габрово
Коментари
Няма коментари