Сигнал № 0001712 / 08.07.2020
Статус: изпратен

изоставени коли на улицата

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Искам да съобща за изоставени стари коли на ул. Екатерина Симитчийска в район Подуяне. На тази улица има поне десетина оставени коли, които само пречат и гният на улицата. При условие, че няма достатъчно места за паркиране и това е голям проблем, моля да предприемете нужните действия за отстраняването на тези автомобили.


Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:040729XS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари